670 lat bydgoszczy

Jesteśmy najlepsi w Polsce!!!!

W nocy z 9 na 10 stycznia czekaliśmy na ogłoszenie wyników najbardziej prestiżowego rankingu szkół w Polsce układanego przez Fundację Perspektywy. Teraz już możemy ogłosić oficjalnie W TYM ROKU ZAJĘLIŚMY PIERWSZE MIEJSCE!!

Od kilku lat tworzone są dwa zestawienia, oddzielnie dla liceów i techników. Od tego czasu nasza Szkoła nigdy nie plasowała się niżej niż na 5 miejscu w Polsce. Najwyższym osiągnięciem było 3 miejsce, które zajęliśmy w latach 2013 i 2015. W roku 2012,2014 i 2016 przypadło nam miejsce 4, a w 1 notowaniu w roku 2011 uplasowaliśmy się na 5 miejscu. Długo pracowaliśmy na markę szkoły. Składały się na nią sukcesy w olimpiadach, bardzo dobre wyniki egzaminów maturalnych i egzaminów potwierdzających kwalifikacje w zawodzie. Tegoroczna lokata to nasz wspólny sukces. Pracowali na nią uczniowie, absolwenci, nauczyciele i pracownicy szkoły.. Wierzymy, że stanie się on inspiracją dla obecnych uczniów. Liczymy szczególnie na tegorocznych maturzystów i uczniów startujących w olimpiadach i konkursach. Wspólnie budujemy jakość i markę naszej szkoły.

Tu oficjalne wyniki

Dzisiaj delegacja nauczycieli i młodzieży odbiera dyplom na uroczystej gali odbywającej się na Uniwersytecie Medycznym w Warszawie. Postaramy się jak najszybciej pokazać relację i zdjęcia z tej uroczystości.

Piszą o nas na portalu Onet

Piszą o nas w gazecie

RadioEska

Na stronie Urzędu Miasta

Fragment programu Zbliżenia z TVP Bydgoszcz