670 lat bydgoszczy

Ruszyło odliczanie do wakacji, czyli nowy rok szkolny czas zacząć :).

Starsze klasy tradycyjnie spotkały się u progu nowego roku o godzinie 8.00. Przemówienia, informacje, muzyka i godzina wychowawcza. To początek kolejnego, pracowitego okresu nauki. ZSE nie ma już dla nich tajemnic, więc wystarczy tylko uczciwie pracować, a wyniki same przyjdą. Co innego myślą zapewne pierwszoklasiści. Dla nich to wyprawa w nieznane. W tym roku prócz stałych kierunków – elektroniki, teleinformatyki i informatyki w ZSE utworzono klasy patronackie. Trzeci rok z rzędu klasę elektroniczną pod patronatem firmy iQor i klasę informatyczną o profilu wojskowym. Obie umundurowane. Pierwsza w koszulki iQor Class, a druga w mundury wojskowe. Stąd na uroczystości obecność przedstawicieli iQor i Wojska Polskiego.

W trakcie uroczystości goście z iQor wręczyli wysokie nagrody pieniężne 3 najwyżej ocenionym praktykantom z roku 2017/18. Warto było się wykazać. Gratulujemy.

Odliczamy więc czas do następnych wakacji. To już całkiem niedługo. Jeszcze tylko dla niektórych maturka, innych egzamin i inne drobiazgi. 😉 . Powodzenia.

DSC_0090 DSC_0109 DSC_0137 DSC_0147 DSC_0161 DSC_0163 DSC_0198