670 lat bydgoszczy

Od września zapraszamy do iQor Class

Dzisiaj w naszej szkole została podpisana umowa patronacka pomiędzy Zespołem Szkół Elektronicznych w Bydgoszczy, którą reprezentował dyrektor Roman Wojciechowski a  firmą iQor Glabal Services Sp. z o.o. , którą reprezentował członek zarządu Tomasz Nauman,  w sprawie utworzenia klasy patronackiej w „Elektroniku”.

W ramach iQor Class firma oferuje gwarancję zatrudnienia po ukończeniu nauki, dofinansowanie kierunkowych studiów zaocznych, wyższe zarobki na start, Program Stypendialny Drużyny iQora, dostęp do benefitów, telefony komórkowe lub tablety dla 10 najlepszych uczniów już w pierwszej klasie, dostęp do najnowocześniejszych technologii na stażach i praktykach,  możliwość odbywania staży w innych oddziałach iQora w Europie w ramach programu „Erazmus+”, bogatą ofertę rozwoju w programie Drużyna iQora oraz wybrane zajęcia prowadzone przez trenerów firmy.

Zachęcamy tegorocznych gimnazjalistów do zainteresowania się tą interesującą ofertą. Przystąpienie do klasy patronackiej nie zobowiązuje uczniów do podjęcia pracy w firmie po ukończeniu szkoły.

Współpraca z firmą iQor twa już od wielu lat. Dotyczy praktyk zawodowych,  staży, stypendiów dla uczniów oraz wspomagania bazy dydaktycznej ZSE. Mamy nadzieję, że podpisana dziś umowa przyniesie satysfakcję obu stronom a największe korzyści uczniom Iqor Class.

DSCN9370 (Kopiowanie) DSCN9349 (Kopiowanie) DSCN9339 (Kopiowanie) DSCN9331 (Kopiowanie)