670 lat bydgoszczy

Drogi przyjacielu, absolwencie szkoły podstawowej

Szczęśliwie dobrnąłeś do końca egzaminów. Gratulujemy wyników. Przed Tobą trudny wybór szkoły, w której spędzisz najważniejszy okres w swoim życiu. Będzie nam miło, gdy zaufasz właśnie nam i rozpoczniesz naukę w najlepszym technikum w regionie i jednym z najlepszych w Polsce.

 

„Elektronik to szkoła wysokich lotów, nie tylko dla orłów”.

 

Nie musisz być prymusem i zdać egzamin na 100%, by podjąć naukę w naszej szkole i wytrwać do końca. Ambicja, upór, konsekwencja w działaniu, otwarty umysł i ciekawość świata to ważne cechy. Jeśli masz choć jedną z nich, nie obawiaj się o swoje losy w Elektroniku. Dasz radę.

W tym roku nie mogliśmy zaprosić Cię do szkoły na drzwi otwarte ani do naszego stoiska na targach edukacyjnych. Za to proponujemy obejrzenie kilku archiwalnych relacji z ważnych wydarzeń z życia szkoły i szkolnych imprez, zrealizowanych przez szkolną telewizję ajpiTV.

 

🙂

W 2017 roku zdobyliśmy tytuł najlepszego technikum w Polsce. Od początku rankingu nie wypadliśmy z pierwszej dziesiątki. Było to możliwe dzięki dobrej pracy nauczycieli i zaangażowaniu naszych uczniów. Współpraca daje dobre wyniki. 

 

 

Najlepsze technikum w regionie musi także dbać o rozwój fizyczny uczniów. W tym roku szkolnym przekazano uczniom i nauczycielom nowoczesną halę sportową. 

 

 

Co roku zapraszaliśmy młodzież do zwiedzania naszej szkoły w ramach otwartych drzwi. Zobaczcie czym interesowali się kandydaci, którzy w tym roku podchodzili do egzaminów maturalnych.

 

A tak prezentowaliśmy nasz dorobek i ofertę na Bydgoskich Targach Edukacyjnych.

 

Dzień Edukacji Narodowej. Koncert dla pracowników szkoły.

 

Dzień chłopaka. Tak składaliśmy sobie życzenia.

 

A za 5 lat będziecie bawić się na studniówce.

 

Na koniec proponujemy obejrzenie relacji z koncertu naszej szkolnej orkiestry do której może wstąpić każdy z odrobiną talentu.

 

Twoje myśli krążą wokół Elektronika? Tak krążą? 🙂

 

 

Czekamy na Ciebie. Sprawdź nas i pamiętaj, że nie musisz być orłem, by skończyć najlepsze technikum w regionie.