670 lat bydgoszczy

as5

as4

as3

as2

as1

Andrzej Szczęsny
naucz444@wp.pl

(1997 r.)

Hej!
Witam wszystkich odwiedzających tę stronę.
Od niedawna przyglądam się stronie z listami i z prawdziwą radością widzę, że coraz poważniej odzywają absolwenci z “wojennego” roku 1982 – Va og – wychowawczyni Pani mgr R. Wojak (powiecie wojennego????!!!! – odpowiadam – nie mieliśmy studniówki!!!!!!!, wprawdzie przedpłaty nam zwrócili, ale to nie to samo, zaręczam – mimo iż byłem na wielu studniówkach tyle, że nie swoich).
Pozdrawiam wszystkich i dla przypomnienia wysyłam – może nie najlepszej jakości, ale jednak kilka zdjęć (tyle mam). Ciekaw jestem czy Hania, Gosia, Dana, Ewa, Ola, Ala, Janusz, Romek, Jarek, Mirek, Marek, prof. G., (oczywiście z uwagi na ochronę danych osobowych – 😉 – nie podaję nazwisk) rozpoznają się – byliśmy piękni i młodzi – teraz nam wszystkim zostaliśmy tylko piękni.
Andrzej (jaki? – jestem na zdjęciach)

pb1997

Paweł Bardziński
pawel.bardzinski@kuehne-nagel.com

(1997 r.)

Witam Wszystkich absolwentów. Bardzo mie cieszy takie forum do kontaktu. Pozdrawiam serdecznie wszyskich nauczycieli a Ci którzy mnie pamiętają proszę o kontakt. Szczególne pozdrowieni adla P. Demydy:))) Jestem absolwentem z 1997 roku klasa III B EO

grupowe

Janusz Oraczewski

(2004 r.)

Jako zagorzały absolwent ZSE ujawniam, że w dniu 20.03.2004 r. w restauracji “Lwowska” odbyło się pierwsze po 27 latach, można rzec “nieoficjalne” spotkanie absolwentów kl. B og. rocznik 1977. Zdjęcie obok, tym razem bez nazwisk. Zainteresowani bedą wiedzieć who is who, a nieobecni proszeni są o dekonspirację i udział w nastepnym spotkaniu. Było SUPER ! tylko krótko.Wielkie dzięki dla organizatorów. Niektórych uczestników można rozpoznać na zdjeciach powyżej.

wycieczka-1

Marek Barczak

(1980 r.)

Jest to zdjęcie z tej samej wycieczki, o której pisał Kaziu Linowski. Absolwenci z 1984 na wycieczce na Mazurach w drugiej klasie technikum.

zdj1_duzy

Jan Wilczewski (j.wilczewski@skrzynka.pl)

(1970 r.)

Od prawej:
– Ela Okońska,
– Zygmunt Gulik,
– Ania Biernat,
– Ja stojący poza ławką
– Rysio Tokarski
– Ela Chmielewska
reszty nie pamiętam

zdj2_duzy

Jan Wilczewski (j.wilczewski@skrzynka.pl)

(1971 r.)

Klasa V RTV

Korytarz I piętro.

zdj3_duzy

Jan Wilczewski (j.wilczewski@skrzynka.pl)

(rok 1970)

Klasa IV RTV i IV telekom. Zd. zrobione w okolicach teatru. Od prawej: Janusz Wilczewski, Andrzej Ida, Andrzej  Urban, Ryszard Maciejewski.Na pierwszym planie (p.p. uczył miernictwa nie pamiętam nazwiska), Ania Biernat.W tle Janusz Gaca, Leśniarek.

 

zdj4_duzy

 Lilianna Narożny (obecnie Błażejewicz)(blazejewicz@simplusnet.pl)

(rok nie podano)

Zdjęcie wykonane podczas klasowej wycieczki do Trójmiasta.

zdj9_duzy

Jerzy Moskała ( j.moskala@wp.pl )

(rok 1975)

Klasa V aut. Zdjęcie wykonane w internacie. Wszyscy z jednej klasy. Od lewej: Czesiu Galant, Jurek Moskała, Zdzicho Kujawa, Leszek Ciesielski.

zdj6_duzy

Jerzy Moskała ( j.moskala@wp.pl )

(rok 1974)

Klasa IV aut. Zdjęcie wykonane podczas klasowej wycieczki do Trójmiasta. Rejs statkiem po Bałtyku. Na planie pierwszym: Leszek Kowalik, na drugim od prawej: Andrzej Okupniak, Hanna Lewandowicz, wychowawca klasy pan Jerzy Jaworski, Hanna Jaruszewska, Jerzy Moskała.

zdj7_duzy

Jerzy Moskała ( j.moskala@wp.pl )

(rok 1974)

Klasa IV aut. Zdjęcie wykonane podczas klasowej wycieczki do Trójmiasta. Rejs statkiem po Bałtyku. Od prawej: Jola Jurek, Hania Lewandowicz, Jurek Moskała.

zdj8_duzy

Jerzy Moskała ( j.moskala@wp.pl )

(rok 1975)

Klasa V aut. Zdjęcie wykonane w internacie. Mieszkaliśmy razem w jednym pokoju. Na planie pierwszym Czesław Galant, na drugim od lewej: Zdzisław Kaźmierczak, Jerzy Moskała, Zdzisław Kujawa, Henryk Walkowiak.

zdj9_duzy

Kazimierz Linowski (klin@plusnet.pl)

Klasa o specjalności elektroniczne maszyny matematyczne – kończąca naukę w szkole w 1984 roku. Zdjęcie pochodzi z wycieczki na Mazury z pierwszej lub drugiej klasy (1980-1981).
Na zdjęciu są osoby wymienione na liście absolwentów + dwie osoby z równoległej klasy ogólnej i opiekunowie
(po lewej na dole ówczesny z-ca dyrektora Jerzy Midor)

zdj10_duzy

Jakub Błażejewicz (blazejewicz@simplusnet.pl)

Zdjęcie klasy 3E ZSZ (2000 r.) Zdjęcie wykonane na holu szkolnym (pierwsze piętro) podczas zakończenia szkoły. Na zdjęciu cała klasa oraz wychowawca p. Janusz Sokołowski

zdj11_duzy

zdj12_duzy

zdj13_duzy

Pawel Lewandowski (panlew@es-torr.com)

Witam,
Jestem absolwentem z 1991 roku, klasa III B EO po ZSZ. Na drugim zdjeciu wiekszosc naszej klasy na wykopkach w I klasie to jest jesienią 1988 roku. Nie pamietam wszystkich nazwisk, ja jestem w dolnym rzedzie drugi od prawej.
Na zdjeciu trzecim na dole od lewej:

  • Adam Nowakowski,
  • Pawel Lewandowski,
  • Artur Betlej,na gorze od lewej:
  • ??? (nie pamietam),
  • Andrzej Nowinski,
  • Tomasz Grembowicz,
  • Leszek Piorkowski.

Na zdjęciu pierwszym nasza klasa w dniu rozdania świadectw maturalnych.

Pozdrawiam

zdj14_duzy

Tomasz Lisiecki (tomekl@poczta.neostrada.pl)

To ja Tomasz Lisiecki i moja narzeczona Ratree Santiwong na lotnisku w Bangkoku. Pierwszy podmuch strasznie gorącego powietrza 🙂 Pozdrowienia!

zdj15_duzy

 

zdj16_duzy

zdj17_duzy

zdj18_duzy

zdj19_duzy

zdj20_duzy

zdj21_duzy

Janusz Oraczewski (janusz.oraczewski@wp.pl)

Pozdrawiam i przesyłam parę zdjęć z przed 30 lat. Zdjęcia czarno-białe zostały wykonane jesienią 1973 r. w pracowni elektrycznej na 3 piętrze i przedstawiają uczniów ówczesnej klasy 2 b og (rocznik 77):

zd.1 – od lewej: Marek Piotrowski, Adam Mync, Andrzej Podlaszewski;

zd.2 – od lewej: Mirosław Kamieniecki (pochylony), Grzegorz Marciniak;

zd.3 – Wojtek Kosmowski (obserwuje ekran oscyloskopu “MINI-1”

zd.4 – Adam Mync;

zd.5 – jak na zdj. 1, widoczny suwak logarytmiczny !

zd.6 – Marek Piotrowski, ksywa “Jacek” a przed nim mierniki uniwersalne         UM-1B, w tle szafa, która chyba jest do dziś (środkowe zdjęcie);

zd.7 – kwiecień 1974, wycieczka klasy II b OG w Bieszczady. Od lewej stoją:

(rodzic-  prawdop. p. Wierzbicki, Zenek Wierzbicki, Mirek Kamiński,       Marek  Bednarek, Jerzy Jurek, jego mama (i brat ?), Wojtek Kosmowski,        Roman Trempała, Zbigniew Wilczek, ?, Janusz Tarnowski, wychowawczyni – Pani Lucyna Rutkowska, ?,?, Adam Śladewski, Krzysztof Andrzejewski, Andrzej Bochniak, Zbyszek Starzyński, Andrzej Podlaszewski, Piotr Kowalski.
Kucnięci: Jan Romejko, Zygmunt Rochman, Adam Mync, Andrzej Brzeziński, zaprzyjaźniony WOPista, ?, Marek Piotrowski.

Przepraszam tych, których nazwisk nie pamietam !

Janusz Oraczewski, Kraków